Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1 czerwca w naszej szkole  odbyło się wielkie świętowanie rodziców i dzieci – Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęto Mszą Św. w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawił Ksiądz Proboszcz Marek Kuśmierczyk. Część artystyczną przygotowali najmłodsi uczniowie klas 0-III i przedszkolaki. Gościnnie podczas imprezy wystąpiła formacja taneczna Studio Tańca „Styl” z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Tańczą tam także uczennice z naszej szkoły. 

Na uroczystości obecni byli: Wójt Gminy Biłgoraj p. Wiesław Różynski i kierownik Placówki Wsparcia Dziennego „Skrzydła” w Bukowej z filią w Gromadzie - p. Marta Kimak. Zaproszeni goście obdarowali uczniów słodkościami. W podziękowaniu za trud wychowania i miłość dzieci wręczyły rodzicom samodzielnie wykonane prezenty. Nie zabrakło także wspólnych zabaw integracyjnych i konkursów,  w których chętnie brali udział zarówno rodzice, jak  i ich pociechy, w nagrodę dostając pamiątkowe medale. O część konsumpcyjną imprezy zadbała Rada Rodziców, fundując lody i napoje, a ciasto upiekli rodzice uczniów poszczególnych klas. Uczniowie klas starszych spędzili ten dzień na sportowo i przy ognisku. Kilka godzin spędzonych wspólnie z mamą i tatą to cenny czas dla każdego dziecka, zwłaszcza w takim dniu!