Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

4 IV 2017r. nasza szkoła wzięła udział w Międzyszkolnych Konfrontacjach Teatralnych. Sztukę p.t. „Ostatni wódz” na podstawie noweli H. Sienkiewicza przedstawili uczniowie i uczennice kl. III i II gimnazjum (Cis Martyna, Koper Dawid, Król Maksymilian, Małysz Magdalena, Myszak Mateusz, Poznański Dawid, Poznańska Wiktoria , Raduj Aleksandra, Rapa Katarzyna, Sokołowska Maja, Stręczywilk Dawid, Dzierżanowska Monika, Kołodziej Natalia, Obszyńska Natalia, Stec Karolina).


W konkursie zaprezentowało się 12 szkolnych teatrzyków. Poziom spektakli był bardzo wysoki. Komisja konkursowa w składzie p. Maryla Olejko i p. Ewa Bordzań pierwszą nagrodę przyznała naszej grupie teatralnej. Będziemy również reprezentować Gminę Biłgoraj na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych i Młodzieżowych w Tarnogrodzie. Wszystkie szkolne teatry biorące udział w Konfrontacjach Teatralnych 2017 otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody finansowe . Gratulujemy!