Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

22.03.2017 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci 3 – 5 letnich już uczęszcajacych do przedszkola jak i przyszłych przedszkolaków wraz z rodziacami pod hasłem "Kolory Wiosny". Dzieci miały możliwość poznania nowego otoczenia, gdzie doświadczyły czegoś zupełnie im nieznanego, a także zostały zachęcone do wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami i ich rodzicami.

Po krótkim powitaniu dzieci i rodzice podzilił sie na cztery kolorowe grupy by w każdej z nich bawić sie w przebieranki, wspólne śpiewanie i układanie z klocków. Na koniec dzieci, które uczęszczają jużdo przedszkola zaprezentowły rodzicom i nowym kolegom jak śpiewająco nauczyły się liczyć. Po wspólnej zabawie nie mogło zabraknąć czarownia pudełkiem gdzie ze smieci dało sie wyczarować słodkości dla dzieci i rodziców.