Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

25 lutego już po raz trzeci sześciolatki ze szkół Gminy Biłgoraj zmagały się o tytuł najlepszego matematyka. Eliminacje do Powiatowej Międzyprzeszkolnej Olimpiady Matematycznej Sześciolatków odbyły się w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpiło 8 dwuosobowych zespołów ze szkół w Soli, Dereźni Solskiej, Korczowa, Smólska, Dąbrowicy, Bukowej, Korytkowa Dużego i Gromady. Najlepszymi matematykami okazały się zespoły z Soli, Korczowa i Dereźni Solskiej. To oni będą reprezentować Gminę Biłgoraj na etapie powiatowym konkursu. Organizatorami III Gminnego Konkursu Matematycznego SuperPLUSIK była Gmina Biłgoraj i SP w Gromadzie. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez organizatora. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!