Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

7 stycznia 2020r. zebraliśmy się w budynku szkoły, by przy śpiewie kolęd na nowo przeżyć magię niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia. Na uroczystość przybyli uczniowie, rodzice, mieszkańcy wsi Gromada i Majdan Gromadzki. Swoją obecnością zaszczycił nas także wójt Gminy Biłgoraj p.Wiesław Różyński. W trakcie spotkania uczniowie jeszcze raz przybliżyli zebranym tradycję narodzin dzieciątka Jezus, a mieszkańcy żywo włączyli się w śpiew kolęd. Spotkanie upłynęło w atmosferze radości z narodzenia Bożej Dzieciny. Wtorkowy wieczór był okazją nie tylko do integracji społeczeństwa, ale także do kultywowania tradycji, dziedzictwa kulturowego, które nas wzbogaca duchowo i łączy. Dziękujemy organizatorom za chęci i zaangażowanie.