Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 września po raz kolejny dzieci z przedszkola obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku nasze przedszkolaki świętowały w parku zabaw w Powerlandzie w Biłgoraju. Zabawę rozpoczęły od wykonania swoich własnych pizz. Po połączeniu składników, dzieci wałkowały ciasto, smarowały sosem, komponowały dodatki według własnego pomysłu a na koniec posypywały serem. Dzieci bardzo poważnie potraktowały zadanie i w wielkim skupieniu zajęły się pracą. Kiedy pizze się piekły, dzieci miały czas na zabawy. Bawiły się i śmiały w basenie pełnym kolorowych piłeczek, zjeżdżały na zjeżdżalni i pokonywały tor przeszkód. Wszystkie wypieki wyszły doskonale.  Wycieczka była bardzo udana, dzieci wróciły do przedszkola z własnoręcznie wykonanymi pizzami i uśmiechami na twarzach.