Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wolontariusze – uczestnicy Projektu „Różnorodność nas uskrzydla”, wzięli udział w 3 – dniowych warsztatach, podczas których poznali czym  jest filantropia i wolontariat. Nauczyli się także, jak zaangażować się w sprawy publiczne w lokalnym środowisku. Dodatkowo młodzież nabyła odpowiednie umiejętności, które wykorzysta w praktycznym działaniu realizując w miesiącach marzec- czerwiec 2019r. dwie inicjatywy. Inicjatywa I pt. „Nie wolno wam!”- tematycznie jest związana z łamaniem oraz ochroną praw człowieka w Polsce i na świecie. Inicjatywa II pt. „Starość to nie problem – to duma!” – zwraca uwagę na problem wykluczenia ludzi starszych z życia społecznego oraz kultywowania ich dorobku życiowego dla przyszłych pokoleń. Realizację inicjatyw koordynuje piekun Szkolnego Koła Wolontariatu HELP p.A.Bąk.