Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W czawartek 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole I Dzień Wiosny. Imprezę rozpoczęło uroczyste spotkanie na sali gimnastycznej. W tym dniu uczniowie brali udział w licznych konkursach, grach i zabawach sportowych tematycznie związanych ze zdrowym stylem życia. Cała impreza została zrealizowana pod hasłem "Trzymaj Formę – Żyj Zdrowo na Sportowo". Ze szczególnym aplauzem zostały przyjete następujące konkursy: rozpoznawanie owoców i warzyw za pomocą zmysłów oraz Szkolna Familiada o zdrowch nawykach żywieniowych i aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Ten wyjatkowy dzień upłynął w naszej szkole w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, dodatkowo sprawił wielką frajdę uczniom oraz nauczycielom.
Samorząd Uczniowski wykazał się dużymi umiejętnościami organizatorskimi oraz nie lada kreatywnością, przygotowując całe wydarzenie. Nad całością przedsięwzięcia czuwali opiekunowie SU: p.A.Bąk i p.M.Paluch oraz p.A.Tworek.