Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 lutego  w naszej szkole już po raz drugi odbył się  Gminny Konkurs Matematyczny dla sześciolatków  „SuperPLUSIK”. Celem konkursu jest kształtowanie logicznego myślenia i rozwijanie kompetencji matematycznych już od najmłodszych lat.  Wzięło w nim udział 10 dwuosobowych drużyn ze szkół Gminy Biłgoraj: Dereźni Solskiej,  Bukowej, Gromady, Smólska, Soli, Dąbrowicy, Hedwiżyna, Korytkowa Dużego, Korczowa i  Ciosmów. Najlepszymi matematykami okazały się przedszkolaki z Dąbrowicy, Smólska i Ciosmów. Te trzy drużyny wezmą udział w III Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej, która odbędzie się  w Katolickim Przedszkolu im. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Młodym matematykom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała  Gmina Biłgoraj.