Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tymi słowami przedszkolaki i uczniowie klas I i II z naszej szkoły powitały najbardziej oczekiwanych gości – babcie i dziadków. A przybyło ich bardzo wiele, ku radości wnuków. Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 22 stycznia br. Najmłodsi przygotowali wiersze, piosenki, śmieszny taniec, podczas którego wcielili się w role babć i dziadków, zaś uczniowie klasy I i II w nawiązaniu do niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia przedstawiły Jasełka. Z koncertem kolęd zaprezentował się szkolny zespół wokalny. Nie zabrakło pięknych życzeń, własnoręcznie wykonanych laurek i "morza" całusów i uścisków. Z pomocą rodziców zorganizowano słodki poczęstunek.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia!