Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

24 października 2018 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się Djecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej "Moja wiara, moja miłość". Amelia Wojda - uczennica ósmej klasy naszej szkoły piosenką "Nie mądrość świata tego" wyśpiewała sobie drugie miejsce w kategorii solistów.
Gratulujemy!!!

Honorowy patronat nad Konkursem objął  Ordynariusz Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej - J.E. Ks. Bp Marian Rojek, zać patronat medialny - Katolickie Radio Zamość. Celem konkursu był m. in. rozwój kultury muzyczno – religijnej wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie poczucia tożsamości narodowej i patriotyzmu, rozwój kultury muzyczno – religijnej wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie młodym ludziom prezentacji swoich utworów na scenie.
Konkurs przeznaczony był dla solistów i zespołów ze szkół, placówek wychowania pozaszkolnego, domów kultury diecezji zamojsko – lubaczowskiej.