Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

22 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Regionalnego konkursu matematycznego „MiMaK” dla uczniów klas III szkół podstawowych. Organizatorem konkursu jest LSCDN Oddział w Zamościu. Wzięło w nim udział 14 trzecioklasistów z 9 szkół Gminy Biłgoraj: Soli, Ciosmów, Bukowej, Korytkowa Dużego, Hedwiżyna, Dereźni Solskiej, Korczowa, Woli Dereźniańskiej i Gromady.

 

Wyniki:

I miejsce: Kołodziej Kamila – SP Korczów

II miejsce: Rosołowski Mikołaj – SP Sól ,
Nalepa Maksymilian – SP Ciosmy

III miejsce: Omiotek Sebastian – SP Sól

Wymaganą liczbę punktów, aby uczestniczyć w etapie powiatowym konkursu otrzymali: Kołodziej Kamila, Rosołowski Mikołaj i Nalepa Maksymilian. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!