Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

23 marca 2018 r. w Siedzibie Szkół im. Jana Kilińskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu odbył się III Festiwal Piosenki Wojskowej "Niepodległa 1918 - 2018". Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych regionu zamojskiego. Patronat nad Festiwalem sprawowali m. in. Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość, Sławomir Zawiślak – Poseł na Sejm RP, patronat medialny: Kronika Tygodnia, Katolickie Radio Zamość, Studio 7 (T. Kłębek), TVP3 Lublin, Regionalny Portal Informacyjny ezamosc.pl.

 


Naszą szkołe reprezentował Kacper Waliwander, uczeń II klasy gimnazjum. Występ Kacpra został nagrodzony gromkimi oklaskami zgromadzonej publiczności, a także specjalną nagrodą Dyrektora Zakładu Doskolenia Zawodowego w Lublinie oddział w Zamościu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!