Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w kalendarzu. Wnuki, i te małe, i te całkiem już duże pędzą z życzeniami do swoich dziadków. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość, na którą licznie przybyli zaproszeni przez wnuki gości – ich babcie i dziadkowie.

Wiersze i piosenki przygotowali uczniowie klasy I i III. Najmłodsza grupa przedszkolna 3-4 latków zaśpiewała dla dziadków piosenkę, a grupa 5-6 latków przedstawiła Jasełka. Babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia, gdy wnuki wręczały im laurki. Uroczystość uświetnił koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Czeremcha” z Gromady. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania – dziadków i wnuków. Na koniec odbył się słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że takie spotkania łączą pokolenia i są świetną okazją do zacieśniania więzi rodzinnych. Babciom i dziadkom życzymy 100 lat!