Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"  - Janusz Korczak

Ta myśl wielkiego przyjaciela dzieci i pedagoga była inspiracją do zorganizowania tegorocznego Dnia Dziecka w naszej szkole. Wprawdzie obostrzenia związane z pandemią nie pozwalały na wspólne świętowanie wszystkich uczniów, więc podzieleni na grupy spędzili radosny czas z rówieśnikami.
Najmłodsi –grupy 3-4 latków i 5-6 latków świętowały na terenie szkoły wspólnie z wychowawczyniami. Ciekawe zabawy sprawiły, że czas upłynął im szybko i radośnie.
Uczniowie klas I-III świętowali na terenie boiska wielofunkcyjnego. Wspólne ognisko i zabawy sportowe sprzyjały integracji. Podsumowano również całoroczny projekt innowacyjny "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki".
Najstarsi – uczniowie klas IV-VIII  wyruszyli wraz z opiekunami nad zalew Bojary. Poznali zasady bezpiecznego zachowania się podczas pływania kajakiem – a jak wiemy sezon letni tuż, tuż. Był też czas na grę w piłkę plażową, pieczenie kiełbasek i wspólną integrację, tak ważną po nauce zdalnej. Radosny nastrój najbardziej pokazują fotografie, zachęcamy do ich obejrzenia! Dziękujemy Radzie Rodziców za smaczną  pizzę i kiełbaski.